Kosmetyka

W tej strefie łączymy wiedzę i doświadczenie Pani mgr kosmetologii z najwyższej klasy kosmetykami firm:

DIEGO DALLA PALMA – kosmetyki tej firmy to połączenie siły i skuteczności współczesnej medycyny z możliwościami zaawansowanej kosmetologii. Diegp dalla palma zajmuje się pięknem od podstaw  i pozwala profesjonalnie i indywidualnie podejść do wyzwań z jakimi klientka się do nas zgłasza. Z tą marką możemy zadbać o perfekcyjny wygląd skóry twarzy,szyi i dekoltu jak i naszego ciała z liniami relaksującymi jak i antycellulitowymi i wyszczuplającymi

INTRACEUTICALS – to Australijska firma, która łączy nadzwyczajne terapeutyczne zalety oczyszczonego tlenu hiperbarycznego z kosmetyczną pielęgnacja skóry. To zabieg dzięki któremu możemy uzyskać głębokie nawilżenie skóry, wygładzić drobne zmarszczki już po pierwszym zabiegu.

INTRACEUTICALS może być cyklem spotkań, gdzie poprzez dobór odpowiednich boosterów będziemy działać na wyzwania jakie przynosi nam dany problem skóry, jednocześnie przy odpowiedniej pielęgnacji domowej uzyskamy efekt utrzymujący się do 6 miesięcy po zakończeniu cyklu.

INTRACEUTICALS to również idealny zabieg bankietowy, po którym makijaż będzie wyglądał perfekcyjnie.

REVIDERM – to mezoterapia mikroigłowa i kolejna pozycja której można zaufać . Zabieg opiera się na mikrouszkodzeniach skóry i pobudza ją do odbudowy, poprawy funkcjonowania, wyglądu oraz elastyczności. Odpowiedni dobór serum w tym zabiegu pomaga nam w regenaracji skóry i uzyskania jak najlepszych efektów.